KaVo FLEXspace

KaVo FLEXspace – pritaikomi laboratorijos baldai

KaVo FLEXspace reiškia individualumą

Laikais kuomet reikia vis daugiau lankstumo, laboratorijos baldams keliami aukštesni reikalavimai. Kalbant apie pasirinkimą: Jūs galite rinktis iš 10 skirtingų priekio spalvų ir 6 skirtingų darbo stalo paviršių. Laiko patikrinta TECHdent medžiaga (stiklo pluoštu sutvirtintas cementas) gali būti integruojama kaip intarpas bet kokioje laminato dangoje.

Naujos surinkimo versijos, tokios kaip žvaigždės kombinacija, suteikia naujas galimybes Jūsų laboratorijai. Jūs išlaikote lankstumą, kadangi ergonomiškas stalo aukštis gali būti pasirenkamas naudojant integruotą aukščio reguliavimą. Oro vožtuvas ir antgalio perėjimas gali būti lengvai pritaikomas naudoti dešiniarankiams ir kairiarankiams. Erdvę daiktų talpinimui suteikia pritvirtinti arba perstumiami ant ratukų konteineriai, tarp jų ir su aukštos kokybės aliuminio rankenomis.

FLEXspace suteikia vertę

KaVo funkcionalumas ir kokybė už patrauklias kainas. Ekonomiškas ilgalaikiam darbui. Modulinis dizainas yra saugi investicija, nes pakeitus patalpas baldai gali būti perkeliami ir pritaikomi pagal situaciją, stalo aukštis reguliuojamas pagal naujas aplinkybes.

FLEXspace reiškia greitį

Dėl naujos surinkimo koncepcijos galite pradėti dirbti nedelsdami. Greitas surinkimas reiškia, kad savo nauja laboratorija galite naudotis neatidėliodami.

 

 

 

KaVo FLEXspace puikiai prisitaiko prie bet kokio erdvės išdėstymo

3-jų naudotojų žvaigždės pavidalo sala
3-jų naudotojų žiedo pavidalo sala
3-jų naudotojų standartinis išdėstymas
4-ių naudotojų darbo vieta su Extramatic
2-jų naudotojų darbo vieta su Extramatic
Vieno naudotojo darbo vieta su praplėtimu
 

Gamintojas: 
Kategorija: 
Go to top