Krosnys

Atraskite VITA vPad excellence su nauja, unikalia ir intuityvia programine valdymo įranga. Ji buvo sukurta, kad kasdienį savo darbą atliktumėte greičiau ir efektyviau.

Laiko patikrintas, paprastas ir patikimas valdymo blokas VITA vPad comfort su atnaujinta programine įranga.

VITA SMART.FIRE yra degimo krosnis specialiai sukurta visų įprastų klinikinių medžiagų kristalizavimui, glazūravimui ir korekciniam degimui odontologinėje klinikoje. Medžiagų pasirinkimas ir  programos paleidimas atliekamas vienu žingsniu. Specifinėms medžiagoms pritaikytos programos yra iš anksto įdiegtos ir užtikrina optimalų ir paprastą degimą. Dėka kompaktiškos konstrukcijos, degimo įrenginys yra lengvai pastatomas ir taupo vietą klinikoje.

Klasikinė degimo krosnis be jokių kompromisų. Sukurta remiantis vartotojų apklausomis visame pasaulyje ir naudojantis ilgamete VITA patirtimi degimo technologijų srityje. Pagrindiniai reikalavimai kuriant VITA V60 i-Line: puikūs degimo rezultatai ir draugiškumas vartotojui. VITA pasirinko klasikinę, laiko patikrintą krosnies koncepciją su patikima degimo funkcija ir patraukliu kainos / kokybės santykiu.

Premium klasės keramikos degimo krosnis. VITA VACUMAT 6000 M keramikos degimo krosnis gali būti naudojama su visomis, rinkoje esančiomis, keramikos medžiagomis ir visų rūšių darbams degti. Moderni degimo technika, pažangiausios medžiagos, panaudotos krosnies degimo kameroje ir patikimi kvarciniai degimo padėklai užtikrina nekintančius aukščiausios kokybės darbo rezultatus. Kompaktiško, ergonomiško dizaino aparatas reikalauja visai nedaug vietos.

Puslapiai

Go to top