VITA Suprinity

VITA SUPRINITY - nauji ličio silikato blokai su cirkonio užpildu

VITA Zahnfabrik pristato VITA SUPRINITY, naujos kartos stiklo keramikos blokus. Naudojant inovatyvų gamybos procesą, stiklo keramika buvo praturtinta cirkonio užpildu (apie 10 masės procentų). Rezultatas – pirmoji pasaulyje ličio silikato keramika sustiprinta cirkoniu (ZLS)*.

Naujoji stiklo keramika pasižymi ypatinga itin smulkia ir homogeniška struktūra, kuri užtikrina puikią medžiagos kokybę ir nekintamą pajėgumą atlaikyti dideles apkrovas, o taip pat ir ilgalaikį patikimumą. Dar daugiau, medžiaga pasižymi ir itin geromis apdirbimo savybėmis: nesudėtingas frezavimas ir poliravimas.

*) Ši medžiaga yra jungtinio darbo rezultatas šių kompanijų: VITA Zahnfabrik, DeguDent GmbH ir Fraunhofer-Institut for Silicate Research ISC.

Didelė leistinoji apkrova

Dėka didelio atsparumo mechaninėms apkrovoms VITA SUPRINITY pasižymi išskirtiniu patikimumu ir ilgalaike klinikine sėkme.

Išskirtinis patikimumas

Nepertraukiamos apkrovos bandymų ir Weibull modulio rezultatai rodo, kad VITA SUPRINITY užtikrina tvirtas restauracijas ir maksimalų patikimumą.

Paprastas apdirbimas

Ši naujoji stiklo keramika pasižymi aukštu stabilumu degimo metu ir gali būti kristalizuojama nenaudojant papildomai kepimo pastos. Dar daugiau, šią medžiagą nesudėtinga apdoroti rankiniu būdu ir nupoliruoti. Nupoliravus VITA SUPRINITY paviršius yra puikios kokybės.

Optimalus tikslumas

Lyginant su ličio disilikato keramika, VITA SUPRINITY pasižymi geresniu kraštelio stabilumu po frezavimo Sironos MC XL aparate. Atitinkamai garantuojamas didesnis restauracijų tikslumas.

Didelis patikimumas apdorojimo metu

VITA SUPRINITY pasižymi didesne tolerancija nedideliems nuokrypiams apdorojimo metu. Tai yra, kristalizacijos proceso metu, netgi esant nedideliems temperatūrų netikslumams – šiek tiek žemiau ar šiek tiek aukščiau standartinės temperatūros – tai neturi įtakos  gaminio dimensiam stabilumui ir mechaninėms savybėms, jos išlieka nepakitusios.

Puikios estetinės savybės

Naudojant VITA SUPRINITY galima pasiekti puikiausių estetinių rezultatų dėl medžiagos skaidrumo, fluorescensinių ir opalescensinių savybių. Be to, natūralus spalvų žaismas gali būti puikiausiai atkurtas VITA VM11 keramikos pagalba.

Indikacijos

VITA SUPRINITY gali būti naudojama plačiam indikacijų spektrui tiek priekinių dantų, tiek krūminių dantų srityje, įskaitant vainikėlius, suprastruktūras ant implantų, laminates, įklotus ir užklotus.

Atspalviai

Pateikiami dviejų skaidrumo lygių: HT (HT- high translucent; ypač skaidrus) ir T (T-translucent; skaidrus) ir 8 spalvų: 0M1 pagal VITA 3D-Master spalvų raktą ir A1, A2, A3, A3.5, B2, C2, D2 pagal VITA klasikinį raktą.

Variantai

VITA SUPRINITY yra cirkoniu sutvirtinta ličio silikato keramika pradinėje kristalizacijos būsenoje. Taip gali būti pilnai sukristalizuotos būsenos – VITA SUPRINITY FC.

Išmatavimai

Pakuotėje 5 vnt. blokų (skaidrių ar ypač skaidrių)
LS-14 (12 x 14 x 18 mm)

Sistemų suderinamumas

VITA SUPRINITY gali būti naudojamas Sirona CEREC ar inLab MC XL aparatuose, kai programinės įrangos versija yra 4.2 ar aukštesnė.

Klinikose ar laboratorijose, turinčiuose Sirona CAD/CAM sistemą su kitokia programinės įrangos versija, galima iš meniu rinktis ličio disilikato keramiką ir naudoti VITA SUPRINITY frezavimui.

Akcentai

Restauracijas iš VITA SUPRINITY galima charakterizuoti VITA AKZENT Plus dažų pagalba.

 

Individualizacija

VITA VM11 yra žemos temperatūros smulkiagrūdė lauko špato keramika, sukurta specialiai vainikėlių karksų, pagamintų iš cirkoniu sutvirtintos ličio silikato keramikos (ZLS), individualizavimui.

 

Poliravimas

VITA SUPRINITY restauracijų poliravimui yra skirti instrumentai iš VITA SUPRINITY poliravimo rinkinių.

 
Susiję produktai:
Gamintojas: 
Go to top