VITA Enamic

VITA ENAMIC – pirmoji CAD/CAM hibridinė keramika

Produkto aprašymas

VITA ENAMIC – pirmoji pasaulyje dvigubos struktūros hibridinė dantų keramika.

Šioje medžiagoje dominuojanti keramikos struktūra yra sutvirtinta polimero tinklu, abiems medžiagoms esant pilnai integruotoms vienai į kitą. VITA ENAMIC – tai dentalinė hibridinė medžiaga, kuri apjungia keramikos ir kompozito teigiamas savybes.

Greta aukšto elastingumo, ši moderni hibridinė keramika užtikrina išskirtinį tvirtumą priklijavus. Rezultate, ši medžiaga idealiai tinka krūminių dantų atstatymui ir taip pat leidžia sumažinti sienelės storį minimaliai invazinėms restauracijoms.

VITA ENAMIC ypatingas patikimumas, kaip ir jo preciziškumas, krašto stabilumas ir atitinkamai frezavimo tikslumas yra pažymėtini privalumai. Galiausiai, ši danties spalvos hibridinė medžiaga pasižymi savybėmis, kurios yra beveik identiškos natūralaus danties savybėms, bei užtikrina natūralų atspalvį dėl savo savybės puikiai praleisti šviesą.

 

VITA ENAMIC privalumai

Ypatingas tvirtumas:

Priklijavus prie danties likučio, VITA ENAMIC demonstruoja ypatingą tvirtumą ir užtikrina puikų kramtymo jėgų paskirstymą. Polimerinė struktūra puikiai absorbuoja intraoralinius krūvius.

 

Ypatingas patikimumas:

VITA ENAMIC yra labai patikimas ir, kaip hibridinė medžiaga su unikalia dviguba struktūra, turi savyje integruotą skilimo stabdymo funkciją.

 

Tausojantis dantų atstatymas:

Greta didesnio tvirtumo, VITA ENAMIC kartu užtikrina ir reikalingą elastingumą, leidžiantį minimaliai invazinį danties preparavimą, maksimaliai išsaugant sveiką danties audinį ir sumažinant vainikėlio sienelės storį.

Ypač tikslios restauracijos:

Išfrezavus, VITA ENAMIC hibridinė keramika demonstruoja nepaprastai gerą krašto stabilumą (ypatingai restauracijose su smailėjančiais kraštais), leidžia detaliai atkurti danties morfologiją ir užtikrina preciziškai tikslų galutinį rezultatą.

Greitas ir efektyvus gamybos metodas:

Puikios VITA ENAMIC frezavimo savybės užtikrina greitesnę restauracijų gamybą bei mažesnį frezavimo įrangos nusidėvėjimą. Kadangi hibridinė keramika yra jau galutinai paruoštas produktas, restauraciją galima iš karto dėti į burną.

Savybės analogiškos natūraliam dančiui:

VITA ENAMIC pasižymi abrazinėmis savybėmis, analogiškomis danties emalės dėvėjimuisi ir žymiai sumažina antagonistinių dantų nusidėvėjimą. Tuo pat metu, hibridinės keramikos elastingumo modulis yra panašus į natūralaus dentino. Šios savybės įgalina puikią restauracijų iš  VITA ENAMIC integraciją dantų lanke.

Atspalvis, atitinkantis natūralią dantų spalvą:

VITA ENAMIC yra danties spalvos medžiaga, kuri pasižymi puikiu šviesos laidumu. To pasekoje, restauracijos, pagamintos iš VITA ENAMIC, puikiai susilieja su likusia danties medžiaga ir užtikrina natūralų spalvų žaismą.

 

VITA ENAMIC indikacijos, geometrija, spalvos

Indikacijos:

Greta įprastų pavienių dantų restauracijų (įklotai, užklotai, laminatės ir vainikėliai), VITA ENAMIC ypač tinka minimaliai invazinėms restauracijoms, dantų vainiko restauracijoms, kurioms tenka atlaikyti didelius krūvius kramtymo metu (moliarų srityje) ir kosmetinių laminačių gamybai.

Geometrija:

VITA ENAMIC išleidžiami EM-14 dydžio (12 x 14 x 18 mm) ir EM-10 dydžio (8 x 10 x 15 mm)*.

*) HT skaidrumo EM-10 dydis bus pradėtas tiekti 2013 m pabaigoje.

Spalvos:

VITA ENAMIC yra gaminama dviejų skaidrumo lygių: HT (HT – high translucent, ypač skaidrus) ir T (T – translucent, skaidrus) bei penkių spalvų pagal VITA 3D-Master spalvų raktą: 0M1, 1M1, 1M2, 2M2 ir 3M2.

Pirminė indikacija – ypač skaidrus (HT): įklotams/užklotams, laminatėms, pilniems ir daliniams vainikėliams.

Pirminė indikacija – skaidrus (T): maskuojant spalvą pakeitusią kultį, dažniausiai vainikėliams.

VITA ENAMIC dažų rinkinys

 

Natūralios spalvos, išgaunamos labai paprastu būdu

VITA ENAMIC dažų rinkinyje yra šešių spalvų dažai ir priedai natūralių spalvinių niuansų išgavimui ant restauracijų, pagamintų iš hibridinės keramikos.

Dažai tvirtinasi and restauracijos polimerizacijos proceso metu. Paviršius gali būti padengiamas chemine glazūravimo priemone VITA ENAMIC GLAZE, kas padidina atspalvio išraiškingumą ir blizgesį burnos aplinkoje.  

Darbų eigą sudaro paprasta 5 žingsnių technika: paviršiaus kondicionavimas, dažų maišymas ir padengimas, tarpinis polimerizavimas, cheminės glazūravimo medžiagos uždėjimas ir galutinis polimerizavimas.

 

Privalumai

Greitas procesas:

Paprasčiausiai užtepkite VITA ENAMIC dažus ant restauracijos, polimerizuokite ir baigta! Tokiu būdu restauracijos, pagamintos iš VITA ENAMIC, gali būti labai greitai individualizuotos.

Itin individualus atkūrimas:

Natūralaus danties spalviniai niuansai ir spalvos anomalijos gali būti atkurti naudojant šešias VITA ENAMIC dažų spalvas.

Paprastas darbas:

VITA ENAMIC dažų spalvos intensyvumas lengvai kontroliuojamas atitinkamai reguliuojant maišymo skysčio kiekį ruošiant dažus iš miltelių. Rezultate gaunama homegeniška spalva, kuri tolygiai dengiasi.

VITA ENAMIC poliravimo rinkinys (klinikinis/technikinis)

 

Visi instrumentai geriausiems rezultatams pasiekti

VITA ENAMIC poliravimo instrumentai buvo specialiai sukurti patikimam ir efektyviam paviršiaus apdorojimui , turint galvoje hibrininių restauracijų paviršiaus ypatumus.

 

Rinkiniai sudaryti iš įvairių poliravimo instrumentų, skirtų pirminiam ir galutiniam poliravimui. Šie instrumentai yra nepakeičiami švelniai poliruojant okliuzinius paviršius, gumburus, vageles ir restauracijos kontaktinius taškus. Nupoliravus šiais instrumentais gaunamas išskirtinio blizgumo restauracijos paviršius.

Privalumai

Puikus galutinis rezultatas:

Apdorojus paviršių šiais instrumentais gaunamas idealus, atsparus apnašoms paviršius. Preciziškas koncentriškumas, suderinti dalelių dydžiai ir individuali instrumentų geometrija garantuoja puikiausius rezultatus .

Paprastas ir saugus naudojimas:

Instrumentai garantuoja gerą šlifavimo funkciją. Paprastas naudojimas  ir galimybė naudoti be poliravimo pastos leidžia pasiekti rezultatą lengvai ir greitai. Klinikinių instrumentų saugus naudojimas yra užtikrintas, nes juos galima sterilizuoti.

Švelnus ir atsargus apdorojimas:

Šie instrumentai buvo sukurti specialiai VITA ENAMIC medžiagai apdirbti, todėl užtikrina švelnų ir rūpestingą apdorojimą, kas maksimaliai sumažinta mikroįtrūkimų tikimybę.

 

Gamintojas: 
Kategorija: 
Go to top