VITA Easyshade V

Naujojo VITA Easyshade V veikimas pagrįstas itin tikslia VITA vEye technologija. Intuityvus spalvotas OLED ekranas patogus naudoti ir puikiai atitinka į vartotoją orientuotą naudojimo koncepciją. Patvari ir talpi baterija su integruota apsauga nuo savaiminio išsikrovimo užtikrina stabilų darbą. Novatoriška programinės įrangos koncepcija, kartu su VITA vBrain tinklu, užtikrina tikslų danties atspalvio nustatymą pagal tarptautinę dantų spalvų sistemą VITA classical A1 – D4, VITA SYSTEM 3D-MASTER, VITABLOCS ir balintų dantų atspalvius, nustatytus American Dental Association (ADA).

Naujo dizaino dėka, VITA Easyshade V pasižymi išskirtine išvaizda. Vientisas korpusas, sluoksniais išdėstyti vidiniai komponentai ir sutrumpintas matavimo galiukas užtikrina geriausią ergonomiką ir natūralų įsiliejimą į Jūsų delną.

Savybės ir privalumai

 • Aprūpintas 32 bitų mikrovaldikliu su ARM Cortex M3 branduoliu, naujasis, 5 kartos VITA Easyshade yra ne tik spartesnis, bet ir suteikia naujas funkcijas, padedančias kasdieninėje klinikos veikloje:
 • Nustatykite paciento dantų atspalvį, CAD/CAM medžiagų parinkimui, sluoksniuotų vainikėlių gamybai, protezų dantų parinkimui, tiesioginio užpildymo medžiagų parinkimui ir estetinių korekcijų naudavant veneringus planavimui
 • Skaitmeninio dokumentavimo dėka padeda planuojant profesionalų dantų balinimą
 • Naudodami opcijų įvairovę užtikrinkite pastovią kokybės užtikrinimo sistemą
 • Palengvinkite kasdienę darbų eigą gaminat sluoksniuotas restauracijas, naudodami programą rodančią atspalvių gradientą nuo danties kandamojo iki kaklelio regiono
 • Patikrinkite pagamintas restauracijas iškart po pradinio degimo

Naudojimo sritys

 1. Bazinis atspalvio nustatymas CAD/CAM medžiagų parinkimui
 2. Bazinis atspalvio nustatymas tiesioginio užpildymo medžiagų parinkimui
 3. Bazinis atspalvio nustatymas protezų parinkimui
 4. Danties ploto atspalvio nustatymas sluoksniuotų keramikinių restauracijų gamybai
 5. Danties atspalvio nustatymas balinimui
 6. Restauracijų atspalvio nustatymas netgi gamybos metu
 7. Kokybės kontrolė lyginant pagamintas keramines restauracijas su planuotai ir gautais rezultatais
 8. Intraoralinis esamų keraminių restauracijų atspalvio nustatymas
 9. Ekstraoralinis esamų keraminių restauracijų atspalvio nustatymas

Techninė informacija

 • Spektrofotometras, matavimo diapazonas 400 – 700 nm
 • Indukcinio krovimo koncepcija su ilgai tarnaujančiomis AA baterijomis
 • Spektro filtrai matuoja remisijos spektrą
 • Dantų atspalvio rodymas pagal nustatytas standartines atspalvių sistemas VITA SYSTEM 3D-MASTER® ir VITA classical A1-D4, taip pat dantų balinimo atspalvius pagal ADA (American Dental Association) standartą.
 • Bluetooth sąsaja, skirta komunikavimui su VITA Assist kompiuterio programine įranga ir išmaniojo telefono programėle VITA mobileAssist.

 

Gamintojas: 
Go to top