VITA VM11 keramika

Keramika VITA VM11

Smulkiagrūdė keramika VITA SUPRINITY individualizavimui

VITA VM11 yra žemos temperatūros smulkiagrūdė lauko špato apdailos keramika, sukurta specialiai vainikėlių, pagamintų iš cirkoniu sutvirtintos ličio silikato keramikos (ZLS), pataisoms ir  individualizavimui.

Dėl skirtingo CTE (šiluminio plėtimosi koeficiento), šiai naujos kartos stiklo keramikai reikalinga atskira apdailos medžiaga. Puikiai suderintos karkaso ir apdailos medžiagos CTE reikšmės padeda sumažinti įtampą, taip užtikrinant geriausią sukibimą ir apdailos patikimumą be iškraipymų.

Privalumai:

Itin estetiškos restauracijos:

Aukštas VITA VM11 peršviečiamumas ir šilti atspalviai kartu su VITA SUPRINITY opaliniu efektu sukuria itin estetiškas restauracijas su ryškiu spalvų žaismu.

Patikimas sukibimas:

Patikimas sukibimas užtikrinamas dėl puikiai suderintų CTE diapazonų.

Puikios šlifavimo ir poliravimo savybės:

Dėl smulkiagrūdės VITA VM11 keramikos struktūros, jos paviršius išskirtinai lygus ir tankus, lengvai ir greitai poliruojamas.

Paprastas apdorojimas:

Puikus stabilumas, minimalus susitraukimas ir geras kraštų stabilumas yra skiriamosios VITA VM11 savybės. Dėl VITA SUPRINITY savybės puikiai sugerti drėgmę, galimas tiesioginis keramikos sluoksniavimas, nenaudojant tarpinio, surišamojo sluoksnio degimo.

Išskirtinis stabilumas po degimo:

Išskirtinės VITA VM11 degimo savybės lemia itin aukštą matmenų stabilumą net po kelių degimų.

Susiję produktai:
Gamintojas: 
Kategorija: 
Go to top