Paverskite poliravimą malonumu: KaVo PROPHYflex 4 sujungia ergonomišką formą ir mažesnį dulkių kiekį viename įrenginyje. Patrauklios išvaizdos antgalis leidžia tiksliai ir švelniai valyti skirtingas sritis.

PROPHYflex 4: skirtas supragingivaliniam ir subgingivaliniam gydymui:

  • Puiki ergonomika ir balansas užtikrina mažesnį rankos nuovargį
  • Švelnus ir efektyvus apnašų pašalinimas
  • Koncentruotas ir tikslus miltelių srautas užtikrina itin efektyvų valymą ir sumažina dulkių kiekį

Apžvalga

KaVo PROPHYflex 4 yra itin lengvas, puikiai subalansuotas ir pasižymi patogų darbą užtikrinančia ergonomiška konstrukcija. Kadangi kiekviena ranka, kiekviena procedūra ir kiekvienas pacientas yra skirtingi, KaVo PROPHYflex 4 gali būti individualiai pritaikomas. Jūs sprendžiate kokiose srityse dirbsite, ar reikia šalinti vidutines ar dideles apnašas su daugiau ar mažiau miltelių ir kokio ilgio bus antgalis.

Išskirtinis valymas ir geresnis matomumas

Mažiau dulkių dėka itin tikslios miltelių srovės. Siaura kaniulės forma suteikia gerą matomumą supragingivalinio valymo metu.

Dirbkite bet kokiu kampu

Patogiai dirbkite net sunkiai pasiekiamose srityse, dėka 360° pasukamos rankenos movos.

Atsipalaiduokite, dirbkite paprastai

Itin lengvas, puikiai subalansuotas antgalis su reguliuojamu ilgiu užtikrina neįtemptas procedūras.

Tiksli smulki kaniulė kišenių gydymui

Papildomai siūloma Perio Kit kaniulė tiksliam ir švelniam subgingivaliniam gydymui, taip pat tiltų, implantų ir vainikėlių valymui.

Pritaikyta Jums

Dvi skirtingo ilgio rankenos movos leidžia prisitaikyti antgalį pagal savo ranką. Taip pat patogu kuomet keli naudotojai dirba su tuo pačiu antgaliu.

Trys lygiai

Pirmas lygis – valymas be miltelių, skirtas pašalinti miltelių likučius. Lygis 2 ir 3 skirti skirtingam valymo stiprumui pagal pacientą ir indikaciją.

Rasti jungtį tapo paprasčiau

Galima rinktis KaVo arba Sirona jungtį

Savybės

Tam, kad užtikrinti geriausią įmanomą higieną, KaVo PROPHYflex 4 gali būti lengvai išrenkamas, valomas, dezinfekuojamas ir sterilizuojamas.

Mažiau miltelių dulkių

Jus nudžiugins reguliuojamas miltelių kiekis ir pastovus, koncentruotas miltelių srautas, kuris suteikia tikslų valymo našumą ir sumažina dulkių kiekį.

KaVo PROPHYflex 4

Konkurentų įrenginys

Negailestingas dėmėms, švelnus dantims

Vienodai srovėje paskirstoma energija turi du privalumus: kuo lygiau paskirstoma srovės energija, tuo efektyvesnis yra valymo našumas ir apsaugoma dantų struktūra.

KaVo PROPHYflex 4

Konkurentų įrenginys

Pasirinkite tai kas Jums patinka: spalvinga profilaktika

PROPHYflex 4 ne tik atitinka Jūsų rankos formą, bet ir Jūsų stilių. Galimos trys ryškios spalvos.

Negaiškite laiko: užsandarinami miltelių konteineriai

Su dangteliu užsandarinami miltelių konteineriai: patogu pasiruošti procedūroms kuriose milteliai turi atitikti indikaciją. Tiesiog prijunkite užpildytą konteinerį ir dirbkite.

Gamintojas: 
Go to top